Weekend

15. března 2014 v 15:00 | Zoey |  Drobnosti každodenního života
Girl

Dneska budu psát o části týdne, na kterou se vždycky hrozně těším..budu psát o víkendu.
A taky je to první příspěvek do rubriky Drobnosti každodenního života ;)

Nevím jak pro vás ostatní, ale pro mě je víkend něco jako dva dny, kdy se můžu na všechno vykašlat a ležet a koukat do stropu, a nikdo mě nenutí abych se chovala jako normální, duševně nenarušený člověk.
Dobře, upřímně. Nebaví mě ležet a koukat do stropu, a ani neumím dlouho spát, cítím se pak taková omlácená. Proto se probouzím přibližně kolem osmé, deváté (díky školo, vážně díky, jenom z vlastní vůle se neprobudím už v šest!), pak v pyžamu snídám půl hodiny a potom, líná se převléknout, bloumám domem a hledám knížku se kterou bych zalezla zpátky do postele a strávila v ní zbytek dopoledne. ˇ(Dneska to byly Midwichské kukačky)ˇ
Nesmím opomenout, že jsem neučesaná, neupravená, a lekli byste se mě. Když samozřejmě zazvoní nějaké ranní ptáče, většinou buď bratranec nebo další z rozsáhlých příbuzných (neptejte se proč..), jdu otevřít jen za skutečně krajních okolností. Ti chudáci pak spatří malou postavu v dvakrát větším tričku s nápisem Fuck all active people (vážně takové mám :3), s vrabčím hnízdem místo vlasů a kruhy pod očima. Neponocuju, ale kruhy pod očima jsou z toho, že málo piju. Na tohle jsem hrozná.
Po obědě jdu většinou ven na procházku, nebo si zaběhat. V dalších případech jedeme celá rodinka na chatu, kde je pořád tolik práce, to byste nevěřili.
Takže většinu dne strávím venku, pokud není vyloženě konec světa. A večery trávím u filmů. Jsem odjakživa filmový člověk, takže donedávna to byl Harry Potter, teď Indiana Jones (já vím, já vím. Ale lepší něco než nic.) a jsem zvědavá, co televize Nova bude vysílat příště.
Saturday & Sunday

To by byla sobota, a v neděli už na mě začíná pomalu doléhat blížící se pondělí, takže se pomalu začnu přeorientovávat na školu a dodělávám to, co jsem o volných hodinách nestihla. Úkoly si dělám ve škole, kdy jen to jde, abych měla doma pokoj..
No, a i v neděli jdu ven, ovšem tento víkend to s radostí poruším. Jdu s mojí Bláznivou Fajnovou Fifinou (promiň B. L. ♥♥♥) do kina na Vampýrskou Akademii. (Pokud se ovšem BFF uzdraví. I believe) Jsem skutečně zvědavá, co z toho nakonec vyleze. Dám vám vědět, nebojte :)
A pak následuje večer, kdy nastavuju budíka na šestou ráno, a upřímně proklínám fyzikáře a matikářku ;) Škola je prostě děsivá a děsivější, ale co se dá dělat. Bez učení bych tohle asi nepsala, takže to berme pozitivně :)
Moje víkendy jsou většinou stejné, a rychle utečou. Snažím se psát recenze, ale poslední dobou to jde trochu dolů, no uvidíme. Víkendy jsou ovšem vítané části týdne, a tak...víkendy miluju!
Doufám, že se článek líbil, snad to bylo něco srozumitelného. Spíš takový výkec, řekla bych, ale mě to baví, takhle psát o svých myšlenkových pochodech...víkendech.
Zoey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 15. března 2014 v 18:02 | Reagovat

Já se celý víkend vždy válím. Vstanu si na oběd a potom si celý den čtu, nebo bloguji, nebo píšu povídky, abych Vám udělala radost :D Občas, když je hezky, tak jdu ven, ale to tenhle víkend nehrozí. Užij si to kino. Taky jsem na to chtěla jít, ale čekám na nějaký názory, tak doufám, že nám uděláš menší recenzi.. :-)

2 Kate Kate | E-mail | Web | 15. března 2014 v 18:21 | Reagovat

Já jsem včera večer teklu vůbec nazapla, protože tam nic nebylo. :D ale přečetla sjem za večer přes půlku druhého dílu Percyho Jacksona, takže jsem přeci jenom dělala něco užitečného. :D
U nás se v sobotu uklízí, takže dopoledne není moc čas jen tak sedět nebo něco, ale odpoledne se většinou najde - pokud teda někam nejedeme. :D
Já si to asi stáhnu, až to bude k dispozici, navíc ještě ani nemám dočtenou knížku - stále leží ve čtečce, vidím to na prázdniny, buď ty potencionální dva týdny u kamarádky nebo přes dovolenou. :D
Já poslední dobou nemám ani o víkendech moc čas. :( V nedělu jsme většinou pryč, buď se slaví narozky nebo něco a v sobotu se tím pádem učím atd... :/ Úkoly samozřejmě taky stíhám ve škole, pokud to teda není slohovka z češtiny, který máme odevzdávat na počítači. :D Co už, kdybycho to všechno měla dělat doma, asi se z toho zblázním. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama