Day 12:Bez názvu

30. listopadu 2012 v 15:43 | Zoey |  30 Day Creative Writing Challenge
Vytvoř svou definici na deset náhodných slov.
Netušila jsem jestli to mám dát dohromady nebo zvlášť na každé slovo, takže je to zvlášť.
Kniha, soumrak, pes, kočka, moudrost, angličtina, zpěv, brýle, smrt, tepláky.

Kniha
Kniha je taková podivuhodná věc plná písmenek a papíru. Slouží k tomu aby u ní lidé plakali, smáli se, přemýšleli, nudili se a spoustu dalšího. U knihy si vytváříte vlastní svět a fantazii, vlastní myšlení.

Soumrak
Nebo také západ slunce, film a kniha Rozbřesk, má povídka Děti Soumraku. To se mi vybaví při tomto slově8)Soumrak je když slunce ještě úplně nezapadlo ale je už takové to pološero. Většina dopravních nehod se stává právě při soumraku kdy řidiči špatně zaostřují.

Pes
Domácí zvíře, přítulné, milé a věrně(jak kdy)slouží. Lidé ho mají už od pravěku kdy si ho ochočili jako divokého vlka. Psi mají různá plemena, velikosti a barvy. A povahy. Jinak jsou to ale nebezpečné šelmy a mají všechny smysly velmi dobře vyvinuté.

Kočka
Tiché nenápadné zvíře. Dobře vidí v noci, též velmi oblíbený domácí mazlíček. Ale pozor!Kočky mají svou hlavu, v jednu chvíli Vás milují a v té druhé by Vás zabili. Mají svou hlavu, neporučíte jim a říká se že kočky jsou mírnější než kocouři. A je to velká pravda8).

Moudrost
Anglicky Wisdom. Moudrost může vlatnit každý z nás, ovšem jen když chce. Moudrost je pro mě neocenitelná vlastnost kteoru by měl mít každý, ovšem není to tak.

Angličtina
Jazyk, mluví se jím téměř všude a všude se jím domluvíte. Je to jazyk který se vyučuje na všech školách a je důležitý pro vaši budoucnost(aspoň tak mi to vtloukala do hlavy učitelka Aj8))

Zpěv
Má oblíbená činnost, pokud zrovna nepíšu nebo nečtu8)Zpívám se sborem(Plzeňský dětský)kde je nás asi sedmdesát, dost, co. Zpěv je nesdílnou součástí mě samotné, stejně jako jiné věci, hudba atd.

Brýle
Nosím je, bohužel. Mám tři a půl dioptrie, možná málo, ale zatím...Čeká mě i dvanáct a víc, jak mi řekla doktorka. Už se s tím pomalu začínám smiřovat, je to těžké. Připadám si bez nich jako slepá a omezují mě. Ve vodě nemůžu vidět podrobnosti kolem, je to i při běhání namáhavé. Musím se o ně pořád strachovat, taky něco stojí.
Ne, brýle jsou pro mě záchrana i prokletí najednou.

Smrt
Nevím proč tohle slovo. Smrt potká každého a je přirozená. Nebojím se jí, ani ne. Nechci ale přijít o své blízké, to je podle mě ta největší překážka v životě...

Tepláky
No, oblečení. Co jiného k tomu napsat?:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teri-vlk Teri-vlk | Web | 30. listopadu 2012 v 22:55 | Reagovat

Všechna ta slova jsi popsala skvěle ;) ovšem nic, opravdu nic nekonkuruje teplákům :D
P.S. opět se omlouvám, že jsem zde dlouho nebyla, ale opravdu toho mám až nad hlavu..určitě se ale brzy stavím a přečtu si všechny články, které mi unikly :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama