Rozcestník povídek

16. října 2012 v 16:07 | Zoey |  Blog
Z tohoto rozcestníku se můžete dostat do rubrik různých povídek, které jsou dokončené nebo rozepsané. Od 8.3. 2014 probíhá rekonstrukce. Mažu dílka, co jsou trapná nebo navždy rozepsaná a chci začít psát nová :) Nechám zde dopsané Jak umírají stromy, První z posledních a Maják na ostrově Fahib. Smažu Děti Soumraku, Poslední z rodu Naděje a ten zbytek :D A chci začít psát Iluzi, a Přístav.

DOKONČENÉ

Jak umírají stromy
Příběh o semdnáctileté Melanie, která odjede do své rodné Itálie za tetou, jenž je neúspěšná spisovatelka a nechává své neteři zcela volnou ruku. Ve městě smrti si najde Melanie nové přátele, a zkouší různá povolání. Nejvíce jí učaruje novinářství, a když dostane nabídku na to, aby odjela do Irska- země stromů- sepsat reportáž o místní přírodě, neváhá a vydává se na cestu, která nakonec skončí ve světě plném fantastických tvorů, ale i nebezpečných lidí, kteří neváhají rozpoutat válku a ohrozit tak mír celé Lesní říše...
Upozornění: Povídka je psána v raných začátcích blogu, a kvalita tedy není úplně nejvyšší.

První z posledních
Daleko na severu je země Nesmrtelných, kde vládne již po staletí mír doplňovaný vírou v jednu jedinou bohyni- bohyni Caiomhe, která sjednocuje všechny svou vírou. Ovšem jen do té doby, než se před staletími svrhnutý Pán Zla vrátí a nemilosrdně si chce podmanit nepochopený svět elfů, čarodějů, poloupírů a upírů, víl a vlkodlaků, kteří jakožto Nepochopení mají právo žít, jak se jim zlíbí, což vyvolává rozbroje mezi jednotlivými klany a národy.
Nikdo kromě malé lidské dívky Alenky, kteár nikdy neviděla své rodiče, a kterou adoptovali elfové jako miminko, si neuvědomuje, co může pro Zlo jejich vzájemná nenávist a boje znamenat. Pán Zla využívá a nenávisti mezi bytostmi a pomalu nabývá sil.
Zmocní se Nepochopených a jejich světa?
Nebo je ještě naděje?
Upozornění: První kapitoly nejsou nic moc, ale ty další u stojí za to. Psala jsem povídku v průběhu roku, a za tu dobu se ruka člověku přece trochu vypíše..:)

Maják na ostrově Fahib
George se plaví na lodi Marie-Christine a jednoho dne potkávají opuštěnou loď, která je přezvěstí obrovské bouře. Uprostřed zuřící bouřky na volném moři spatří posádka v dálce světlo majáku. Zamíří k němu, ale ztroskotají tak na ostrově Fahib- Smrt. George se vydává ostrov prozkoumat a potkává tajuplnou dívku Ellu, bojuje s netvory a přichází na krutou pravdu.
Z ostrova Fahib se podle všeho ještě nikdy nikdo nevrátil.
Upozornění: Povídka se dá číst, ale mám ji rozepsanou už skutečně dlouho, a tak je kvalita taková poloviční...DOKONČENÉ

POSLEDNÍ Z RODU NADĚJE

*

JAK UMÍRAJÍ STROMY

*

PRVNÍ Z POSLEDNÍCH (PPP)

ROZEPSANÉ

POSLEDNÍ Z RODU NADĚJE: UPÍROVA POMOCNICE

*

DĚTI SOUMRAKU

*

MAJÁK NA OSTROVĚ FAHIB

*

PŘIPRAVOVANÉ

?

KE KTERÝM SE MOŽNÁ VRÁTÍ

PAMPELIŠKA

*

KNIHA KTERÁ NEBYLA URČENA PRO POHÁDKY


Jednorázové povídky
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama